GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 15 0 117 56 0:00
1. İstasyon 35 10 0 0 0 02:30
Finiş 45 0 0 0 0 3:00

Program


15 Ekim 2016

11:00 - 22:00 Gran Fondo Marmara Kayıt ve Çanta Teslimi - Bursa Kent Meydanı

18:00 - 19:00 Teknik Toplantı - Bursa Kent Meydanı


16 Ekim 2016

06:00 - 10:30 Gran Fondo Marmara (Kısa Parkur) Kayıt ve Çanta Teslimi - Altınova Start Noktası

             11:00 Gran Fondo Marmara Kısa Parkur Start - Altınova

             14:00 Gran Fondo Marmara Ödül Töreni - Finiş Alanı

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör bir yol yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

58 kilometrelik kısa yarış, Yalova Altınova'dan başlar ve 379 m+ tırmanışın ardından İstanbul - Maltepe Sahili'nde sona erer.

58 kilometrelik yarış, 16 Ekim 2016 tarihinde saat 11:00'da Yalova Altınova'da başlayacaktır.

Kayıtlar ücretsizdir.


Detaylı Bilgi

Live Results

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet  
1 Muhammet Murat Çakır Bireysel 1989 L  
2 Tufan Alatan 1965 M  
3 Bektaş Samet Tanoğlu Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü 1992 M  
4 Sinan Şahinoğlu 1999 S  
5 Alper Arslantürk Bireysel 1992 M  
6 Şafak Tanoğlu Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü 1987 L  
7 Ali İhsan Özgür Çilingir 1968 L  
8 Ramazan Zengin 1990 M  
9 Furkan Güneş gezegen 1997 L  
10 Mustafa Akman büyükçekmece bisiklet ihtisas 1965 S  
11 Berkay Filik Team Eleven 1992 M  
12 Murat Özgan Team Eleven 1981 L  
13 Özhan Çiçek 05:30 1984 L  
14 Onur Yüksel Hi ride 1989 L  
15 Mert Öcal Avrupa Yakası Pedal Grubu 1999 XL  
16 Hamdi Erkunt Bireysel 1964 L  
17 Emre Anıl Gözel Velocity216 1994 L  
18 Volkan Ayaz 05:30 1978 M  
19 Bedir İlhan Avrupa Yakası Pedal Grubu 1990 L  
20 Mustafa Can Çelik Velocity216 1985 S  
21 Uğur Demir velocity 216 1985 M  
22 Soner Kanar Team Eleven 1978 M  
23 Atilla Özgen Team Eleven 1977 L  
24 Çeliksu Akdemir 5:30 2000 XL  
25 Ahmet İnanç Şık Team Eleven 1987 L  
26 Kartal Bora Bireysel 1982 XL  
27 Sezerşan Ünal 1991 M  
28 Gökhan Koç Bireysel 1976 L  
29 Erkan Bölükbaşı 5:30 1978 L  
30 Mücahid Kırtay Bireysel 1996 S  
31 Murat Durmaz Bireysel 1988 XL  
32 Gamze Latife Arslan Gezegen 1993 S  
33 Can Hakkı Yanlıoğlu Bireysel 1981 L  
34 Hülya Sayar Ferdi 1976 M  
35 Bahadır Gürel Bireysel 1968 S  
36 Murat Bahçecioğlu Ferdi 1970 L  
37 Şükrü Bekir Elmaağaçlı Bireysel 1973 M  
38 Atilla Arslan gezegen bisiklet takımı 1979 L  
39 Şükrü Bektaş Cyclist Türkiye 1973 M  
40 Emre Özgür 1997 M  
41 Göksel Gürsoy 1984 XL  
42 İrfan Türetgen Scott TR 1973 M  
43 Erkan Orhan Bireysel 1984 M  
44 Faruk Meto Bireysel 1973 L  
45 Kerem Güvel Bireysel 1981 M  
46 Anıl Altaş Bireysel 1981 S  
47 Bülent Kavakkoru SpotTR Cycling Squad 1977 L  
48 Turgay Öndel Bireysel 1985 L  
49 Tuna Ersin Bireysel 1988 L  
50 Kemal Bora Derviş KOFTE CYCLING 1978 L  
51 Abdülazim Alkan KOFTE CYCLING 1983 L  
52 İlhan Beyoğlu 5³° 1979 S  
53 Hasan Akgün Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 1985 M  
54 Levent Kendir Bireysel 1971 M  
55 Cem Etyemez 1988 M  
56 Merve Sena Aktaş KOFTE CYCLING 1991 M  
57 Şükrü İzmirlioğlu Bireysel 1961 M  
58 Tuncay Aydınlıyurt Bireysel 1973 L  
59 Mustafa Volkan Gürçay Ferdi 1977 XL  
60 Furkan Tulun 1987 M  
61 Cem Kadri Özenen 3 Şerit 1989 XL  
62 Barış Bekdaş gezegen 1992 M  
63 Arda Aydoğar Bireysel 1985 XL  
64 Sercan Toksa 1987 L  
65 Sabih Bağcı Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü 1997 S  
66 Ümit Güler 1994 M  
67 Uğur Kartal 1987 XL  
68 Derya Gülnar Bireysel 1979 S  
69 Caner Özdağ Ferdi 1993 S  
70 Halit Ersan Zinetbas Bireysel 1981 M  
71 Oğuz Yıldırım Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü 1991 XL  
72 İdil Mengü Bireysel 1990 S  
73 Soner Avcıbaşı Büyükçekmece 1972 L  
74 Bahadır Kocabaş Bireysel 2000 M  
75 Enes Demirel Bireysel 1993 XL  
76 Murat Genç Bireysel 1981 L  
77 Hasan Fırfır Gezegen 1991 M  
78 Nazım Ural 1968 L  
79 Doğan Öztürk 1986 M  
80 Gökhan Daş zeytinburnu bisiklet kulübü 1988 M  
81 M.Koray Diçleli ÇayYOLcular 1977 L  
82 Hüseyin Biçer Bireysel 1987 L  
83 Cem Bilici Sultangalaxy race team 1992 L  
84 Yusuf Özsaraç Kalbin İcin Pedalla Bisiklet Grubu 1996 M  
85 Bülent Bakal Bireysel 1971 L  
86 Hakan Çakan 1983 XL  
87 Ersin Mutlu Senkron Bisiklet Grubu 1993 L  
88 Boğaç Oktay Yapıcı 1969 L  
89 Serhat Yılmaz Senkron Bisiklet Grubu 1996 L  
90 Rıdvan Gölcük Kocaeli Müzesi Bisiklet Takımı 1981 M  
91 Kemal Doğuş Türkay 1981 L  
92 İbrahimcan İpek Senkron Bisiklet Grubu 1996 L  
93 Kerim Beşer SULTANGALAXY 1982 M  
94 Hakan Döngel 1975 L  
95 Mehmet Emin Kolaç Bireysel 2000 M  
96 Mustafa Bal Ferdi 1966 XL  
97 Barış Sönmez Velocity216 1990 XS  
98 Cem Çaykara Ferdi 1985 M  
99 Salih Dinçer Öztürk Bireysel 1983 M  
100 Hüseyin Gökdai Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü 1992 S  
101 Burak Tamaç Bireysel 1985 M  
102 Gurbet Fatma Bakkal ferdi 1985 XS  
103 Egemen Aşkun Bireysel 1986 M  
104 Gürer Fırat Dervişoğlu 1983 S  
105 Ramazan Yağız Dost Bisikletler 1977 S  
106 Mutlu Furkan Aşık 1987 M  
107 Frank Bauer VfB Polch Abt. Radsport 1974 XS  
108 Salur Han Güleryüz DOST BİSİKLETLER 1978 L  
109 Fahri Soğukpınar Yok 1985 M  
110 Aykut Özdemir Bireysel 1991 L  
111 Okan Türk Bolu Gençlik Merkezi Spor Kulübü 1981 S  
112 Gülşah Demir 1987 S  
113 Tayfun Taşkın Dost bisikletler 1980 M  
114 Osman Tatlıcılar Ferdi 1962 XL  
115 Enis Ertem Bireysel 1974 S  
116 Zeynep Tansu Atasavum Yumyum Team 1992 S  
117 Bahattin Surek Çorlu Demir Pedal 1952 XL  
118 Semih Bitim Bireysel 1979 XXL  
119 Cem Öz Ferdi 1978 L  
120 Mustafa Zahid Yıldız Bireysel 1981 M  
121 Düşra Can Öznur VELOCİTY216 1994 S  
122 İzzet Narin Bireysel 1982 L  
123 Mustafa Kızılpelit 1987 M  
124 Tolga Gülen Bireysel 1974 L  
125 Volkan Rözet İstanbul Pedal Kulübü 1984 M  
126 Onur Yıldız 2000 M  
127 Tarık Uçar IRONTURKS Triatlon Spor Kulübü 1985 M  
128 Birol Şenkul Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları Kulübü 1974 XL  
129 Yıldırım Burak Bıyıkoğlu SBS 1982 M  
130 Cenk Muharrem Sezgin 1982 S  
131 Murat Selek 1973 M  
132 Ömer Çolak Bireysel 1982 L  
133 Mete Taşkın OLD BOYS CYCLING TEAM 1960 XL  
134 Serkan Koçyiğit ÇORLU DEMİR PEDAL 1983 XXL  
135 Mücahit Demirel AKORDU KAÇIKLAR 1984 XL  
136 Caner Karaca Bireysel 1988 L  
137 Ömer Bahçuvancı 1986 M  
138 Murathan Uyar BisikletPro 1995 M  
139 Ozan Özlem 1982 L  
140 Ahmet Celil Köse Beykoz Bisiklet Grubu 1991 M  
141 Samet Akyıl Çorlu Demir Pedal 1987 XL  
142 Serhat Altay DEMİR PEDAL #ÇORLU 59 1983 XL  
143 Berkay Özgüner Bireysel 1995 L  
144 Hasan Ovalı Bireysel 1967 L  
145 Çağrı Azcan 1988 L  
146 Ersin Cohantimur Bireysel 1982 XS  
147 Murat Ongun Küçükçekmece Bisiklet Kulübü 1968 M  
148 Alper Utku Ceylan Gebze Bisiklet Kulübü 2000 XL  
149 Fatih Tepekoy Velocity216 1985 S  
150 Serhat Karadayı Ehl-i Keyf Pedalşörler 1971 XXL  
151 Mert Atalay Ferdi 1989 XL  
152 Arkın Şeker BİREYSEL 1985 S  
153 Suat Çelik Bireysel 1973 S  
154 Erhan Karduz 1990 L  
155 Vedat Çevikparmak Bireysel 1968 XXL  
156 Doğukan Koçak NDS 1997 M  
157 Erkan Bulutlar Bireysel 1967 L  
158 Özer Emrah Öztürk 1984 L  
159 Emre Göçkan 1982 M  
160 İlker Köse ferdi 1997 L  
161 Berkan Tonoz Çorlu Demir Pedal 1990 M  
162 Ayşe Akgündüz Bireysel 1976 S  
163 Cem Gönül Kocaeli Bisiklet ve Doğa Sporları 1989 M  
164 Uğur Küççük dost bisikletler 1985 L  
165 Gökhan Erdem Bireysel 1980 L  
166 Taha Ermiş Bireysel 1980 L  
167 Mümin Eray Pehlivan Kırklar Yırtar Cycling 1989 M  
168 Mehmet Kadir Kesici Bireysel 1991 M  
169 Ali Berkman SBE 1974 M  
170 Umut Can Temiz 1993 S  
171 Çağrı Soylu 1985 L  
172 Murat Deniz Uzun RunBursa 1986 S  
173 Yılmaz Filiz Bireysel 1975 L  
174 N. Serkan Sarper yok 1986 L  
175 Hurşut Sarıal 1983 M  
176 Uğur Ateş 1988 M  
177 Onur Azanpa Gebze Bisiklet Kulübü 1999 XL  
178 Hayrettin Şensoy yok 1968 XL  
179 İbrahim Akgül 1987 M  
180 Mehmet Lüzumlar Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor etkinlikleri kulubü 1964 XL  
181 Sedat Er Dost Bisikletler 1977 M  
182 Cem Aladoğan Bireysel 1985 XL  
183 Evrim Bilgen 1984 XS  
184 Murat Van Bireysel 1976 L  
185 Hakan Ali Memik Velocity cycling club 1972 L  
186 Eray Ünlü 1999 M  
187 Sezer Koçkar Mekanik bisiklet grubu MBG 1997 L  
188 Nihat Kurt çorlu demir pedal 1969 XL  
189 İbrahim Özkan Demir pedal çorlu 1971 XXL  
190 Göksu Kaya Bireysel 1987 M  
191 Ertuğrul Haskan Bireysel 1988 S  
192 Doğa Keçecioğlu Bireysel 1982 M  
193 Adil Hafa Bireysel 1981 L  
194 Erkan Balkan Bireysel 1979 XXL  
195 Osman Tuğrul Alakoç FERDİ 1968 L  
196 Nesrin Kalender 1994 S  
197 Emre Baran Gebze Bisiklet Kulübü 1975 XL  
198 İbrahim Yücel Kocaeli Ferdi 1990 M  
199 Behçet Atınç Bireysel 1972 XL  
200 Adem Ali Yılmaz Ferdi 1991 M  
201 Deniz Haliloğlu ZEYTİNBURNU BİSİKLET KULUBÜ 1974 L  
202 Gökhan İnce 1979 M  
203 Zafer Altun KAÇAK 1974 L  
204 Akif Bozkurt Ferdi 1991 S  
205 Oğuzhan Geçgin Bireysel 1986 M  
206 Gökhan Kuş Bireysel 1985 XL  
207 Yusuf Çalışkan GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ 1998 S  
208 Nazif Koç ZEYTİNBURNU BİSİKLET KULÜBÜ 1992 L  
209 Ali Serttaş Bireysel 1982 L  
210 Serdar Mustafa Bilgili Bireysel 1988 L  
211 Ali Emre Gök GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ 1993 M  
212 Serkan Tanoğlu 1985 XL  
213 Veysel Arslaner GEBZE BİSİKLET KULÜBÜ 1986 XL  
214 Mehmet Cihan Kadıoğlu Bireysel 1984 M  
215 Hatem Taner Tasar Bireysel 1981 XXL  
216 Kasım Ertürk Ferdi 1977 M  
217 Hakan Burgaz 1984 M  
218 Çağrı Kaya 1997 S  
219 Yunus Sivrikaya 1994 M  
220 Serkan Karakaya SBE 1981 M  
221 Gökmen İyigün miniteker 1971 L  
222 Süleyman Demir Demir Pedal 1990 XL  
223 Emre Abadan Bireysel 1990 L  
224 Özge Seçkin Bireysel 1993 S  
225 Cenk İldaş Bireysel 1996 XL  
226 Tufan Sarıkaya ANADOLU DAGCILIK 1981 XL  
227 Yağız Gökmen 1989 L  
228 Gökhan Güldemir Kaçak 1978 L  
229 Ertan Ayçetin BURSA BİSİKLET VE DOĞAYI SEVENLER DERNEĞİ (BUBİDOSD) 1951 M  
230 Yunus Emre Erkul Çorlu Demir Pedal 1975 XL  
231 Nazmi San Bireysel 1982 XXL  
232 Yusuf Sarıçayır gebze bisiklet kulubü 1989 L  
233 Ayhan Karalom KAÇAK 1966 L  
234 Selahattin Saraç Bireysel 1989 L  
235 Ufuk Güner Gebze bisiklet kulübü 1989 XXL  
236 Arif Hikmet Balkan Bubidos 1954 L  
237 Feyyaz Zafer Gültekin Bireysel 1990 S  
238 Çağlar Çirik 1985 M  
239 Tuğçe Güner Gebze Bisiklet Kulübü 1990 M  
240 Yavuz Sarıgül 1977 S  
241 Mustafa Karatay Gebze Bisiklet Kulübü 1984 M  
242 Tolga Önal Bireysel 1970 S  
243 Serdar Sarısaç ÜSTÜN PEDALLAR 1986 M  
244 Ersin Doğan Gebze Bisiklet Kulübü 1984 XXL  
245 Muhiddin Koçaşoğlu mekanik bisiklet grubu 1994 XL  
246 Yücel Çakıroğlu Bireysel 1982 L  
247 İlter Burak Kalay 1980 XL  
248 Cüneyt Karaca KUŞPEDAL 1980 L  
249 Vehbi Aras Gebze bisiklet klubu 1991 L  
250 Emre İşbaralı Gebze Bisiklet Kulübü 1993 S  
251 İbrahim Yenikalaycı Bireysel 1960 XL  
252 Tolga Kınış Bireysel 1983 L  
253 Cihangir Köroğlu ÜSTÜN PEDALLAR 1986 XL  
254 Murat Dal ÜSTÜN PEDALLAR 1971 XL  
255 Seza Yiş Bireysel 1988 S  
256 Kürşat Kaan Varol Gebze Bisiklet Klubü 1976 M  
257 Ertuğrul Samet Ergün ÜSTÜN PEDALLAR 1986 XL  
258 Mehmet Küçük Bireysel 1968 L  
259 Fatih Aytan Demir Pedal 1976 XL  
260 Fatih Tuncalı Zeytinburnu bisiklet kulubü 1992 L  
261 Onur Işık ÇORLU DEMİR PEDAL 1991 M  
262 Aydın Us Gebze Bisiklet Kulübü Derneği 1992 S  
263 Cevdet Aydın Gebze Bisiklet Kulübü 1977 M  
264 İsmail Kıhrı Bireysel 1981 M  
265 Zafer Çağrı Karataş 1988 L  
266 Emre Sarıel PAB 1988 XL  
267 Mert Kalafatoğlu 1978 L  
268 Ali Osman Akgündüz Bireysel 1973 L  
269 Koray Kalay EHL-İ KEYF PEDALŞÖRLER 1972 XXL  
270 Kaan Tellioğlu DAYI's CEZA Team 1985 XL  
271 Semih Arslan Bireysel 1989 M  
272 Ramazan Durhan DAYI's CEZA Team 1973 L  
273 Gülent Yurtsever YEŞİL PEDAL SPOR KULÜBÜ 1980 XL  
274 İsmail Saçar ÜSTÜN PEDALLAR 1982 M  
275 Veysel Kasapcı Gebze bike team 1996 XL  
276 Adem Yılmaz ANADAOLU DAĞCILIK 1980 L  
277 Serdar Güneş Zeytinburnu bisiklet kulübü 1987 M  
278 Selman Çakır Ferdi 1978 M  
279 Hakan Özden 1976 XL  
280 Zeynel Çay Atak Bisiklet Takımı 1988 M  
281 Tansu Şen 1953 M  
282 Halil Çıtak Bireysel 1987 M  
283 Sedat Usluy Yalovaspor 1962 M  
284 Nabi Ergin BUBİDOST 1951 L  
285 Cem Baytekin Bireysel 1971 XL  
286 Erdal Er Bireysel 1971 XL  
287 Gizem Yılmaz 1986 M  
288 Erman Hızal EHL-İ KEYF PEDALŞÖRLER 1971 XXL  
289 Bahadır Şükrü Yılmaz 1988 M  
290 Aytaç Gültekin SBE 1986 M  
291 Ayhan Çemberci Ferdi 1973 XL  
292 Engin Etyemez EHL-İ KEYF PEDALŞÖRLER 1980 XL  
293 Enes İşler 1988 M  
294 Ayhan Işık 1977 XL  
295 Burak Türk 1978 L  
296 Levent Kistelli İkiPedalBirNefes 1980 XXL  
297 Sedat Ormanlı yok 1989 L  
298 Ercan Arslan gebze bisiklet kulübü 1986 L  
299 Ahmet Mete Hızal 1973 L  
300 Kudret Ersoy Bireysel 1987 M  
301 Betül Karaaslan Gebze Bisiklet Kulübü 1993 M  
302 Emre Gençkaya Hedef doğa sporları 1988 M  
303 Serkan Ayvacı Ferdi 1982 XL  
304 Mustafa Özkan 1989 M  
305 Kaan Gülarslan Bireysel 1996 M  
306 Emre Duran yok 1976 L  
307 Kudret Kurtcebe kartepe bisiklet takımı 1957 M  
308 Uğur Ece 1991 S  
309 Burak Sönmez Batı yakası bisiklet kulübü 1990 M  
310 Abdullah Alemdaroğlu Team Eleven 1978 L  
311 Buğra Açık Ferdi 1994 XS  
312 Hasan İlker Çom Biga Gençlik Gelişim Spor Klübü 1978 XL  
313 Kemal Bozo İronTurks 2000 XXL  
314 Barış Demir Mekanik Bisiklet Grubu 1991 XL  
315 Çiğdem Özkolaçık Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü 1991 S  
316 Sami Kadı Bireysel 1976 M  
317 Hüseyin Ersöz Bireysel 1966 L  
318 Erkan Tuç Gebze Bisiklet Kulübü Derneği 1988 M  
319 Volkan Altun Gebze bisiklet kulübü 1996 XS  
320 Awab Ghanem 2000 S  
321 Meryem Küçükay Ateş 1987 M  
322 Emre Can Ateş 1984 XXL  
323 Ahmet Arı Bireysel 1984 M  
324 Fikret Güneş Gebze Bısıklet Kulübü 1983 L  
325 Emir Öztürk İstanbulSpor 2000 XS  
326 Mehmet Tüfekçi Yok 1972 L  
327 Utkan Çorbacıoğlu Bireysel 1982 XL  
328 Emirhan Demir Gebze Bisiklet Kulübü 1994 XL  
329 Erkan Közen 1986 M  
330 Murat Harun Arıcı ferdi 1993 L  
331 Alican Arat Bireysel 1980 S  
332 Atilla Ekşi Bireysel 1969 XL  
333 Yasin Küçükay 1992 L  
334 Taner Aksoy Vizepedal 1968 XL  
335 Oğuz Hümmetler Bireysel 1993 M  
336 Okan Arslan 1974 M  
337 Birol Köse Bireysel 1962 L  
338 İbrahim Varan Bireysel 1981 M  
339 Yalım Oral Bireysel 1978 XL  
340 Ömer Faruk Yıldız Ferdi 1988 L  
341 Mustafa Yerli Ferdi 1984 L  
342 Burak Güneli Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü 1995 XL  
343 Emin Cumhur Ündeyici Bireysel 1979 XL  
344 Nilüfer Aytan DEMİR PEDAL ÇORLU 1984 L  
345 Furkan Aytan DEMİR PEDAL ÇORLU 1980 L  
346 İbrahim Koç Bireysel 1981 XL  
347 Kemal Mert Makinacı Ferdi 1991 M  
348 Aykut Sığındık Ferdi 1955 XL  
349 Erhan Ay EHL-İ KEYF PEDALŞÖRLER 1989 L  
350 Dinçer Karadayı Velocity 216 1974 XS  
351 Yücel Deniz Ayezir Bireysel 1981 L  
352 Doğucan Yılmaz Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bisiklet Kulübü 1993 L  
353 Feyza Gök Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Bisiklet Kulübü 1996 M  
354 Tuğrul Berk Koyunlu 1992 M  
355 Cem Parin Ferdi 1990 L  
356 Yusuf Gençel Zeytinburnu Bisiklet Klubü 2000 M  
357 Mustafa Özkul Ferdi 1983 L  
358 Ömer Faruk Coşkun 2000 S  
359 Erol Samet Selvi Bireysel 1986 L  
360 Emrah Boztuna Bireysel 1982 L  
361 Onur Özer DOST BİSİKLETLER 1988 L  
362 Saruhan Erman Velocity 216 1983 M  
363 Aygün Mandacı Hedef Doğa Sporları - Lüleburgaz 1994 XS  
364 Yalçın Metuçin Bursa Acil Pedal Bisiklet Grubu 1983 M  
365 Volkan Evinç VeloKSK 1973 L  
366 Bahadır Konuk 1991 M  
367 Pelin Bayram Probike 1990 L  
368 Aytaç Ramazan Aydın Afşa Bike Team 1989 XL  
369 İbrahim Kaya KÜÇÜKÇEKMECE BİSİKLET KULÜBÜ 1986 XL  
370 Mert Talih 3 Şerit 1989 M  
371 Gökdeniz Korul Ferdi 1985 L  
372 Doğan Atasoy Duvardibi 1982 M  
373 Cenk Özdemir BİREYSEL 1967 L  
374 İsmail Hakkı Yıldız BİREYSEL 1972 M  
375 Gökhan Aktaş Mekanik Bisiklet Grubu MBG 1988 L  
376 Erhan Keskin Gebze Bisiklet Kulübü 1985 L  
377 İbrahim Ozan 1996 M  
378 Serhan Toy 1987 M  
379 Kamil Alev YALOVA GENÇLİK S.K. 1985 XS  
380 Ahmet Faruk Şenormancı Bireysel 1993 M  
381 Murat Bayram Bireysel 1987 L  
382 Gökhan Giray Bireysel 1988 M  
383 Serkan Sert Bireysel 1973 S  
384 Okan Öner IRONTURKS Triatlon Spor Kulübü 1981 M  
385 Yusuf Akkuş 1990 XL  
386 İzer Koen 1996 L  
387 Tolga Utku Onbay Bireysel 1983 S  
388 Mehmet Güneyi 1993 L  
389 Alper Karakan 1999 XXL  
390 Nilüfer Uram yalova genclik hizmetleri spor klubü 1985 S  
391 Uygar Şirin Bireysel 1983 M  
392 Burak Karagöz Bireysel 1989 L  
393 Arif Elkovan yok 1981 XXL  
394 Kourosh Yaghouti 1986 L  
395 Onur Kop SAMSUN FERDİ 1993 S  
396 Kadir Altuntaş FERDİ 1961 L  
397 Baver Aker Bireysel 1992 M  
398 Gündüz Hakan Savaşer Trafo 1972 M  
399 Okan Konur Bireysel 1993 M  
400 Necmettin Albayrak Ayak izi Dağcılık 1977 M  
401 Akif Murat Günal Bireysel 1973 XL  
402 Adnan Özzaim Kobidos 1963 XL  
403 Alper Öztürk ferdi 1994 L  
404 Sevgi Karataş Gebze Bisiklet Kulübü 1984 S  
405 İsmet Dursun Bireysel 1975 L  
406 Kerem Ulusoy Bireysel 1986 XL  
407 Mesut Öztürk Ferdi 1984 L  
408 Halil İbrahim Doksanoğlu 1995 S  
409 Mustafa Kesim BUBİDOSD 1955 XXL  
410 Mehmet Hamdi Eyüboğlu Gebze Bisiklet Klubü Derneği 1970 XL  
411 Celal Sezer Rota sportif bisiklet 1982 L  
412 Cengiz Anaç Kobidos ( ferdi ) 1951 L  
413 Emrah Dudioğlu Rota Sportif Bisiklet 1985 M  
414 Mehmet Cakmur Rota Sportif Bisiklet 1967 M  
415 Mert Şimşek Rota Sportif Bisiklet 1976 L  
416 Erdem Demirel Rota Sportif Bisiklet 1982 M  
417 Serkan Tekdurmaz Trafo 1979 L  
418 Serkan Vatansever Bireysel 1982 M  
419 Ömer Deveci ÜSTÜN PEDALLAR 1979 L  
420 Metin Sabuncu Bireysel 1966 M  
421 Gazi Bilir Rota Sportif Bisiklet 1976 L  
422 Ahmet Eren 1978 L  
423 Petek Endam Özdemir Rota Sportif Bisiklet 1972 S  
424 Ersoy Demir ROTA SPORTİF BİSİKLET 1976 M  
425 Bilal Mekikçi Bireysel 1989 L  
426 Samet Ceylan Bireysel 1987 M  
427 Berk Gencay Genççakır ROTA SPORTİF BİSİKLET 1987 L  
428 Engin Sezen Unicycle 1997 M  
429 Osman Seren İpek Oldboys Cycling Team 1970 L  
430 Murat Atlı İstanbul triatlon spor kulübü 1974 L  
431 Duran Topaloğlu Bireysel 1952 M  
432 Doğan Özer 1984 XL  
433 Mehmet Şinasi Küçüktiftik 1967 M  
434 İbrahim Köroğlu Velocity216 1990 S  
435 Yetkin Almak 1990 M  
436 Tolga Budak BisikletPro 1996 S  
437 Emrah Kaya ROTA SPORTİF BİSİKLET 1986 XL  
438 Ahmet Merev Bireysel 1974 XL  
439 Uğur Yıldırım Rota Sportif Bisiklet 1988 L  
440 Güngör Örenici Oldboys Cycling Team 1973 XXL  
441 Aziz Taşkın Ferdi 1999 M  
442 Seçkin Molla Bireysel 1983 XL  
443 Cengiz Serin Dost Bisikletler 1976 M  
444 Mert Süder Bireysel 1978 S  
445 Bekir Değimli Ehl-i Keyf Pedalşörler 1960 XL  
446 Gökhan Çelik 1981 L  
447 Uğur Erol Ferdi 1990 S  
448 Seyhat Biçeroğlu ironturks 1983 XL  
449 Ufuk Özkan Bireysel 2000 XL  
450 Tayfun Doğanay 2000 XL  
451 Halil İbrahim Aykılıç Bireysel 1985 L  
452 Tayfun Barutçu old boys cycling team 1983 L  
453 Fatih Aykılıç Bireysel 1984 L  
454 Erkin Tilki Bireysel 2000 M  
455 Saygın Akgül OLD BOYS CYCLING TEAM 1970 XL  
456 Hakan Aydın Ferdi sporcu 1985 M  
457 Murat Öztürk O2 1973 XL  
458 Barış Topçu Delta Bisiklet 1973 XL  
459 Mustafa Comuk Bireysel 1985 L  
460 Menderes Altun Ferdi 1977 M  
461 Ramazan Şahin İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü 1979 XXL  
462 Muhammed Tarik Altuncu What's Up Cyclers 1991 L  
463 Mehmet Sunay Bireysel 1970 XXL  
464 Görkem Güngör Avrupa Konutları Atakent 3 Spor Kulübü 1987 M  
465 Beyza Ersan Yalova üniversitesi 1994 XS  
466 Nurmuhammed Çimen What's Up Cyclers 1989 XL  
467 Mehmet Emin Erol 1995 M  
468 Ahmet Ardıç Yalova Üniversitesi 1994 M  
469 Furkan Tektas What's Up Cyclers 1991 XL  
470 Muharrem Baydar çorlu demir pedal 1969 XXL  
471 Şükrü Tafralı 1995 XL  
472 Aslı Alkış 1996 S  
473 İbrahim Şentürk Rota Sportif Bisiklet 1982 S  
474 Abidin Aydın Gebze bisiklet kulübü 1979 M  
475 Güneş Aydın Oldboys Cycling Team 1989 M  
476 Özcan Karadayı 1995 S  
477 Ömer Faruk Çatal Tavşanlı Bisiklet Kulübü 1972 M  
478 Mehmet Emin Sayar 1994 M  
479 Mustafa Kısmetli Gebze Bisiklet Kulübü 1979 XXL  
480 Faik Özyurt İstanbulspor 2000 XS  
481 Aysen Çatal Tavşanlı Bisiklet Kulübü 1974 L  
482 Rivayet Erel 1978 M  
483 İsmet Altınçayır Bireysel 1965 XL  
484 İsmail Olcay Uyuşkan Boğaziçi üniversitesi sk 1994 S  
485 Erkan Ergüçlü Pedalşörler 1977 XL  
486 Seçkin Muço Ferdi sporcu 1984 M  
487 Murat Özaydın Yok 1977 M  
488 Kübra Bektaş ferdi 1994 XS  
489 Mustafa Çalık Mecanik bisiklet kulübü 1978 XL  
490 Kıvanç Arslan Bireysel 1988 M  
491 Hüseyin Şentürk Gebze bisiklet Kulübü 1981 M  
492 Cemil Murat Şipal Bireysel 1974 L  
493 Salih Toprak Bireysel 1977 L  
494 Fatih Mehmet Akkaya PAB YALOVA 1995 XS  
495 Caner Dinçer Pab Yalova 1979 S  
496 Göksel Işık Boğaziçi Bisiklet SK 1987 M  
497 Serhat Aldatmaz Boğaziçi Bisiklet SK 1993 L  
498 Emre Alma MEKANİK BİSİKLET GRUBU 1982 XXL  
499 Uğur Hakan Yıldız 1978 S  
500 İbrahim Salar Delivelo 1966 L  
501 Barış Taş Old boys cycling team 1979 L  
502 İbrahim Helvacılar 1956 L  
503 Kübra Dadaş 1996 M  
504 Deniz Boztuna FERDİ 1976 XXL  
505 Fatih Emre Helvacılar 1981 L  
506 Ahmet Tarık Ok 1976 L  
507 Mehmet Alpsoley 1959 M  
508 Engin Çoban 1981 XL  
509 Hüseyin Ozkul 1954 L  
510 Ömer Ceylan 1985 XXL  
511 Erkan Özengin Bireysel 1979 XL  
512 İlsu Kazkayası Boğaziçi Bisiklet SK 1993 S  
513 Uğur Engin Rota Sportif Bisiklet 1984 L  
514 Yılmaz Yaşar Bireysel 1971 L  
515 Özkan Biçici Yok 1973 M  
516 Seyyid Ahmet Ünalan BUsiklet 1996 S  
517 Ozan Yörükalp KÜÇÜKÇEKMECE BİSİKLET KULÜBÜ 1992 M  
518 Samet Cambaz Bireysel 1984 S  
519 Burak Emre Ekşi Zeytinburnu Bisiklet Kulübü 1995 L  
520 Mustafa Kemal Bozkurt 1963 XL  
521 Osman Uçar Pab 1994 XS  
522 Berkay Uğur Uzunköprü Kent Konseyi Bisiklet Topluluğu 1991 S  
523 Çetin Güzel 1986 S  
524 Mehmet Güneş zeytınburnu bisiklet kulubü 1991 M  
525 Cem Oğuz OzU Cycling 1993 S  
526 Nevzat Sönmezer ROTA SPORTİF BİSİKLET 1970 L  
527 Uğur Hersek OzU Cycling 1993 L  
528 Onur Çınar OzU Cycling 1996 XL  
529 Burak Hüseyin Ekseli Mekanik Bisiklet Grubu MBG 1997 S  
530 Seyfullah Sönmez Bireysel 1968 XL  
531 Mert Özer OzU Cycling 1996 XXL  
532 İlhan Ayerlikaya Bireysel 1957 L  
533 Yasin Ülker 1982 L  
534 Şevket Gülmez Gebze Bisiklet kulübü 1981 M  
535 Fatih Mehmet Ekler Pab Yalova 1990 XL  
536 Murat Demircan SakalSpor Cycling Team 1986 M  
537 Raif Kaş KAŞ AİLESİ 1973 L  
538 Engin Kazar Ironturks 1984 L  
539 Tarık Birinci OzU Cycling 1996 S  
540 Sinem Kaş KAŞ AİLESİ 1978 S  
541 Doğukan Dumlu Mekanik Bisiklet Grubu MBG 1999 S  
542 Rıfat Berbergil Oldboys Cycling Team 1991 XL  
543 Yiğitcan Polat Perşembe akşamı bisikletçileri (PAB) 2000 M  
544 Halim Aytiş Bireysel 1949 XL  
545 Furkan Sarıkaya Bireysel 1999 M  
546 Serdar Paktin 1979 M  
547 Engin Tombul yalova mtb 1987 L  
548 Mithat Çelik ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ BİSİKLET KULÜBÜ 1993 L  
549 Fevzi Kır Tavşanlı bisiklet ve doğa sporları 1967 L  
550 İhsan Vanlı FOBİG Ford Otosan Bisiklet Grubu 1981 L  
551 İsmail Alperen Öğüt Bireysel 1990 S  
552 Ertuğrul Aslan 1994 M  
553 Semih Çelik 1986 L  
554 Erdem Karaorman Bireysel 1982 XL  
555 Bekir Aydın FOBİG- FordOtosan Bisiklet Grubu 1984 M  
556 Ege Münir Sarı Oldboys Cycling Team 1990 M  
557 Enis Opak 1973 XXL  
558 Mustafa Ayerlikaya Kızıkspor 1960 L  
559 Hakan Sert FOBIG - Ford Otosan Bisiklet Grubu 1979 XL  
560 Erman Yanık Bireysel 1991 M  
561 Lütfi Arslan Bireysel 1991 M  
562 Fatma Zehra Bural 1977 M  
563 Ali Yanık Bireysel 1956 XL  
564 Oğuzhan Köse Bireysel 1977 M  
565 Umut Pehlivan Kırklar yırtar cycling 1985 L  
566 Seçil Zor Bireysel 1981 M  
567 Yunus İpin 1994 M  
568 Abdullah İşcan 1993 L  
569 Nihat Demir Bireysel 1994 L  
570 Burak Candan Velespitim.com 1992 S  
571 Onur Uzonur Yok 1992 L  
572 Kamil Dayılar Üstün Pedallar 1976 M  
573 Mehmet Bekin perşembe akşamı bisikletçileri 2000 L  
574 Zafer Gülebaş 1974 XL  
575 İsmail Çavuşoğlu Bireysel 1998 XS  
576 Erhan Kaya Probike 1973 M  
577 Oğuzhan Ülgen 1975 M  
578 Melih Büyüknohutçu FOBIG - Ford Otosan Bisiklet Grubu 1990 M  
579 Onur Demir FOBİG 1983 L  
580 Gürkan Akan 1992 L  
581 Hasan Ali Solak FOBİG - FORD OTOSAN 1987 L  
582 İbrahim Dikmen FOBIG - Ford Otosan Bisiklet Grubu 1990 M  
583 Cengiz Akçiçek Pedalşörler 1979 L  
584 Özgür Asar 1995 S  
585 Mehmet Tarhan Surözü TEAM CHAOTIC ALLIANCE 1988 L  
586 Muazzez Özçelik 1975 XS  
587 Recep Güner Bireysel 1986 L  
588 Kerem Doğan Yok 1977 L  
589 Zübeyir Tercan Bireysel 1979 S  
590 Yuşa Erdinç 1995 M  
591 Onur Yılmaz KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ BİSİKLET KULÜBÜ 1992 XL  
592 Adem Yavuz Alev Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Kulübü 1996 XL  
593 Atilla Aydemir Velocity216 1988 M  
594 Gökhan Uğurlu 1980 XXL  
595 İsmail Özkan kkb 1978 L  
596 Nevzat Onur Özger kocaeli üniversitesi bisiklet kulübü 1992 L  
597 Tolga Şükür Bireysel 1986 M  
598 Murat Özsezen Bireysel 1982 L  
599 Mete Güven Velocity216 1998 S  
600 Z.Duygu Koç Bireysel 1980 M  
601 Zeynep Erverdi 1981 S  
602 Çağdaş Kurtoğlu 1978 L  
603 Murat Tetik Küdak 1963 L  
604 Ebazer Savaş Ferdi 1985 L  
605 Ayhan Sırtıoğlu Ferdi 1965 XL  
606 Tevfik Kolabaş Amatör 1967 M  
607 Fatih Sertbaş 1993 L  
608 Fatih Çelik Gezegen 1990 XL  
609 Erdem Işık 1992 XL  
610 Volkan Kenaroğlu Oldboys Cycling Team 1979 L  
611 Tunç Akay Bireysel 1993 L  
612 Mustafa Yılmaz Bireysel 1976 XL  
613 Veysel Özdemir Doğa ve Spor 1987 L  
614 Mehmet Karaman 1974 L  
615 Fatih Bilgili Sarıyer Bisiklet Kulübü 1986 XL  
616 Emre Soygüden - 1988 XL  
617 Gamze Selçuk Bireysel 1985 S  
618 Akif Birinci PAB 1963 M  
619 Ercan Özgen Avrupa Yakası Pedal Grubu 1988 L  
620 Gökberk Yiğitliler Pedalşörler 1992 S  
621 İlkut Erkişi Lanterne Rouge 1973 XXL  
622 Gökhan Eşme Bireysel 1969 L  
623 Öner Tuna Aytaç Bireysel 1999 S  
624 Fatih Çelen MEKANİK BİSİKLET GRUBU 1992 L  
625 Rıza Aydın 1971 L  
626 Bahtiyar Közen Kartepe bisiklet takımı 1979 XL  
627 Erkan Güneş 1986 M  
628 Ali Ağırcan 1995 L  
629 Cenk Tamay Bireysel 1970 XL  
630 Mehmet Fatih Şık Team ELEVEN 2000 M  
631 Şencay Yenentürk Çorlu Demir Pedal 1975 XL  
632 Bünyamin Söylemez Bireysel 1975 L  
633 Ömer Faruk Türk 1988 M  
634 Hakan Kandemir YalovaMTB 1977 L  
635 Murat Vural YALOVA MTB 1982 L  
636 Mehmet Berat Eren İstanbulspor 2000 S  
637 İpek Saraç Hi-Ride 1985 S  
638 Mert Gürtunca Bireysel 1999 S  
639 Serdar Kurt Doğuş Bisiklet Kulübü 1980 M  
640 Eren Boydak Ferdi 1974 M  
641 Berkay Sezer Bireysel 1990 M  
642 Mustafa Seçkin Bireysel 1975 L  
643 Ahmet Teke Kocaeli Üniversitesi Bisiklet Klübü 1994 XS  
644 Yener Zakut 1976 L  
645 Denizhan Sökmen Bireysel 1984 M  
646 Oğuz İşçi Yok 1987 M  
647 Metin Bağcıoğlu Küdak 1970 XXL  
648 Atahan Kurttişi Y.T.Ü. Cycling 1995 M  
649 Eser Halil 1989 L  
650 Zeki Bolgönül Y.T.Ü cycling team 1994 L  
651 Murat Süngü Y.T.Ü Cycling 1995 M  
652 Ahmet Kurt 2000 M  
653 Ali Akan 1998 M  
654 Numan Koçak Angora Bisiklet Grubu 1988 M  
655 Mustafa Aktekin Bireysel 1967 XL  
656 Nafiye Çiğdem Aktekin Bireysel 1972 M  
657 Emir Soyman Adwork 1984 S  
658 Abdurrahman Ülken Y.T.Ü. Cycling 1994 XS  
659 Samet Develioğlu Y.T.U Cycling 1994 M  
660 Olcay Kipöz Bireysel 1971 M  
661 Halit Enes Aksu Bireysel 1992 M  
662 Alpay Karaibrahimoğlu ferdi 1975 M  
663 Burak Çakır Gazi Üniversitesi 1991 M  
664 Lokman Altın Velocity216 1988 M  
665 Özgür Emir 1975 L  
666 Fuat Şehler ferdi 1958 XL  
667 Rıdvan Karaboğa Akordu Kaçıklar 1963 L  
668 Murat Deha Değer 1990 M  
669 Hikmet Kaya Akordu Kaçıklar 1984 M  
670 Murat Bayrakçı Bireysel 1979 L  
671 Kıvanç Özkarayel İübik 1996 M  
672 Özer Şen Bireysel 1987 L  
673 Nasip Yıldız ROTA SPORTİF BİSİKLET 1986 XXL  
674 Tarık Gül CYCLİST TÜRKİYE TEAM 1979 M  
675 Sevda Çoban ROTA SPORTİF BİSİKLET 1969 M  
676 Merter Yalçın Bireysel 1972 XL  
677 Barış Demirağ Bireysel 1977 M  
678 Seyfettin Muhlis Umur Yok 1970 L  
679 Ufuk Şen Angora Bisiklet Grubu 1979 XL  
680 Cantekin Çimen 1987 M  
681 Demir Levent GEBZE BİSİKLET KLUBÜ 1989 M  
682 Fatih Ertörün Bireysel 1986 M  
683 Mehmet Ulucaklı 1984 M  
684 Aziz Gökhan Temel OzU Cycling 1992 S  
685 Fatma Şafak yalova mtb 1970 S  
686 Murat Durgutalp Velodorlion 1994 S  
687 Yılmaz Çardak Ferdi 1968 M  
688 Ertuğrul Baklacı Bireysel 1984 XL  
689 Ertan Doğan Bireysel 1971 XL  
690 Ahmet Burak Halıcı 1994 M  
691 Göktuğ Yılgenci Bireysel 1973 XXL  
692 Mehmet Öznal Tekirdağ Pedal 1957 M  
693 Erkam Gökcegözog 1989 S  
694 Vasfi Karabacak Ferdi 1987 S  
695 Serden Çetin Yok 1981 L  
696 Sezai Kantarcı 1995 M  
697 Murat Salih Tunalı 1995 M  
698 Hamdi Torun 1981 L  
699 Kaan Temiz Bireysel 1983 S  
700 Derya Şafak MTB 1967 L  
701 Ender Çiçek Bireysel 1984 XL  
702 Saim Tatlıcılar Bireysel 1938 L  
703 Furkan Demirbaş Boğaziçi Bisiklet SK 1996 L  
704 Nuran Baybars YALOVA MTB 1970 S  
705 Emin Hakan Baybars YALOVA MTB 1962 L  
706 Hüseyin Çelik bireysel 1961 XXL  
707 Alp Dikmen Bireysel 1972 L  
708 Oğuz Erdoğan Bireysel 1980 S  
709 Umut Oflaz Bireysel 1979 S  
710 Volkan Güngör Bireysel 1980 M  
711 Simge Yüksel Özyiğit FAST 1981 M  
712 Murat Şimşek Velocity cycling club 1969 L  
713 Volkan Alçin Bireysel 1992 L  
714 Hilal Güllü YALOVA MTB 1987 M  
715 Erdem Ergin Bireysel 1978 L  
716 Mahmut Serdar SEAH ACİL ATILGAN 1976 M  
717 Onur Bozkurt Bağımsız 1980 M  
718 Uğur Yetkin SEAH ACİL ATILGAN 1976 XXL  
719 Celalettin Karabıyık SEAH ACİL ATILGAN 1989 M  
720 Okan Akçalı ROTA SPORTİF BİSİKLET 1986 M  
721 Beril Ayan Yalova Üniversitesi Bisiklet Kulübü 1993 S  
722 Aydın Küçükkarakaş yok 1978 L  
723 Mendu Kopuz Rebel Cycle 1992 M  
724 Fırat Balcı IronTurks Triatlon Spor Kulübü 1984 L  
725 Ertan Hür bireysel 1984 M  
726 Bilal Sayılan Bireysel 2000 S  
727 Adem Gündüz GEDOSK GEBZE DOĞA SPORLARI 1968 M  
728 Serkan Düzçay Bireysel 1980 M  
729 Gökhan Demir Bireysel 1976 M  
730 Mehmet Bahadır Ergül Bireysel 1977 S  
731 Reul Taşay kaçkar bisiklet 1976 M  
732 Musa Kadıoğlu kocaeli gençlik hizmetleri spor kulübü 1986 M  
733 Orhan Solak Bireysel 1983 S  
734 Ahmetcan Ergun Bireysel 1999 L  
735 Eyüp Karaman Bireysel 1990 M  
736 Ahmet Ege Coşar 2000 S  
737 Kübra Zakut Bireysel 1980 S  
738 Erhan Güngör Beşiktaş Unicycle Bisiklet Kulübü 1991 M  
739 Arif Mert Usta PAB YALOVA 1983 XL  
740 Bedirhan Uzun YALOVA MTB 1994 L  
741 Ömer Gürel Gencer Bireysel 1970 XL  
742 Nejat Ünl FERDİ 1963 L  
743 Kaan Ziya Süerkan Bireysel 1987 M  
744 Serkan Dizman Bireysel 1978 L  
745 Osman Refik Çetin Bireysel 1962 M  
746 Kadir Șahin Gebze bisiklet kulubu dernegi 1992 L  
747 Çağ Çetin Bireysel 1993 M  
748 Erdem Ovalıoğlu Beşiktaş Unicycle 1995 L  
749 Aykut Nizipli Nereye Pedallayacaklar? 1989 L  
750 Oral Ergül Çaget 1968 XL  
751 Gökhan Kömeç Yok 1972 M  
752 Sertan Yavuz Gebze bisiklet kulübü 1982 XL  
753 Gözde Mediha Kamer Bireysel 1986 S  
754 Kethan Kozacıoğlu 1971 L  
755 Hakan Eras TEKİRDAĞ BELEDİYESİ 1960 L  
756 Emre Özocak Tinkoff 1985 S  
757 Feyza Semiz Maratonist 1989 XS  
758 Alper Mürtezaoğlu 1994 M  
759 Orhan Bodur YALOVA PAB 1977 XL  
760 Rıdvan Serbest Bireysel 1991 M  
761 Faruk Bostancı Bireysel 1979 S  
762 İlker Güler SARAY BELEDİYE SPOR BİSİKLET KULÜBÜ 1981 L  
763 Burak Özgül SARAY BELEDİYE SPOR BİSİKLET KULÜBÜ 1995 L  
764 Aziz Ünsal Karaman SARAY BELEDİYE SPOR BİSİKLET KULÜBÜ 1992 L  
765 Hüseyin Satılmış Bireysel 1975 XL  
766 Leyla Punar Bireysel 1984 XS  
767 Bülent Bayazit Demir Pedal Çorlu 1972 M  
768 Berk Üstünel OzU Cycling 1994 L  
769 Murat Ayabakan Demir Pedal Çorlu 1980 M  
770 Selim Özyaşar Bireysel 1970 L  
771 Hamdi Eray Keskin ÇORLU MTB EKİBİ 1999 XS  
772 İsmail Öznan Bireysel 1995 L  
773 Münir Deniz bireysel 1970 XXL  
774 Hasan Gerez YALOVA MTB 1975 L  
775 Fatih Şengöz Avrupa Yakası Pedal Grubu 1987 M  
776 İsmail Ayça Bireysel 1960 L  
777 Ahmet Bektaş Bireysel 1983 L  
778 Hasan Fırat Balamir OzU Cycling 1998 XXL  
779 Serkan Sönmez ARÇELİK BİSİKLET KULÜBÜ 1975 XXL  
780 Burak Burhan Kırbaş Çorlu Mtb Team 2000 L  
781 Hüseyin Nusret Işık ferdi 1997 M  
782 Onur Peker Bireysel 1991 M  
783 Ersan Durgut Zeytinburnu bisiklet klübü 1980 XL  
784 Ramazan Kazak Zeytinburnu Bisiklet Kulübü 1971 XL  
785 Cengizhan Karan 1983 M  
786 Köksal Kopuz Zeytinburnu Bisiklet Kulübü 1966 XL  
787 Nejat İlhan Bireysel 1971 L  
788 Samet Ayhan 1993 L  
789 Yunus Dallı YALOVA PAB 1991 L  
790 Cemil Güngören Oldboyscycling 1963 XL  
791 Mehmet Çakır Çakır ÇAGET 1972 S  
792 Ercan Külahlı ÇAGET 1961 L  
793 Koray Uzel BUMEX 1989 XL  
794 Onur Nallar BUMEX 1985 XL  
795 Sinan Doğan Bireysel 1977 M  
796 Baris Okuducu Rebel Cycle 1984 M  
797 İsmail Mert Karaçay Bireysel 1989 L  
798 Tuncer Kılınçarslan Bireysel 2000 M  
799 Rafet Fethi Aydın Ferdi 1996 L  
800 Emirhan Ören YALOVA PAB 1994 M  
801 İlhan Şengel Sakarya Bisiklet Sevenler Grubu 1969 XL  
802 İrem Sönmez Bireysel 1984 M  
803 Altan Artan 1979 S  
804 Adnan Çalışkan SAKARYA BİSİKLET SEVENLER 1988 L  
805 Fevzi Güler Bireysel 1969 M  
806 Alper Tanrıkulu Bireysel 1998 M  
807 Barış Atbaş Bireysel 1988 S  
808 Atila Oğuz Şahin 1979 M  
809 Zeynep Gülay Sakarya Bisiklet Sevenler Grubu 1981 S  
810 Ufuk Saka TAVŞANLI BİSİKLET VE DOĞA AKTİVTELERİ KULÜBÜ 1987 L  
811 Burak Barışkan ÜSTÜN PEDALLAR 1985 L  
812 Nejdet Avcı Bireysel 1955 L  
813 Irfan Demir Tavşanlı bisiklet sevdalilari 1977 L  
814 Yusuf Tamince Bireysel 1994 L  
815 Saliha Ezgi Oymak Sakarya Bisiklet Sevenler Grubu 1981 S  
816 Cengiz Karataş . 1984 L  
817 Hakan Akgül Bireysel 1995 S  
818 Nedim Güçlü 1961 M  
819 Ayhan Çelik 1989 M  
820 Muharrem Demir Bireysel 1988 S  
821 Serdal Başol Sakarya Bisiklet Sevenler Grubu (SABİSS) 1974 XL  
822 Barış Akipek Oyak Renault 1974 XL  
823 Nazlı Deniz Acar PAB YALOVA 1985 M  
824 Ertuğrul Eren OYAK RENAULT 1969 XL  
825 Fatih Recep Yağız 1989 L  
826 Barış Akbay 1975 XL  
827 Ayhan Sakınç PARANTEZ CYCLİNG TEAM 1971 L  
828 Meriç Cas Uludağ Bisiklet Grubu 1978 L  
829 Mustafa Çetinkaya Bisiklet Yolculuğu 1985 XL  
830 Samet Bilgen Bireysel 1973 L  
831 Ahmet Güney Bireysel 1967 L  
832 Hidayet Sevinç ULUDAĞ BİSİKLET GRUBU 1978 L  
833 Refah Terzi Bisiklet Yolculuğu 1981 L  
834 İbrahim Altıok Yok 1992 M  
835 Cem Altan Özdemir YOK 1966 S  
836 Can Erer Ferdi 1971 M  
837 Serhat Yanıkoğlu BİREYSEL 1983 L  
838 Mehmet Tolga Çelebi Bireysel 1999 L  
839 Kutgün Kuseyirli Bireysel 1978 M  
840 Cengiz Aktay Bireysel 1971 M  
841 Latif Çakıroğlu Bireysel 1988 M  
842 Berk Mutlu Saray belediye bisiklet kulubu 1996 M  
843 Behlül Gül sakarya bisiklet sevenler grubu 1994 M  
844 Özgür Özgenç Ferdi 1979 XXL  
845 Ahmet Ecertaştan Sakarya bisiklet sevenler grubu 1969 XXL  
846 Ayşegül Kavak 1991 XS  
847 Ömer Faruk Süver Hedef Doğa Sporları 1989 L  
848 İbrahim Salan Lions Bike|Çerkezköy 1997 S  
849 Necip Yariz Sakarya TIP bisiklet takimi 1993 M  
850 Önder Uzun Beylikdüzü Triatlon Grubu 1978 L  
851 Yunus Emre Çolak 2000 XL  
852 Onur Sevimli 1989 XXL  
853 Alirıza Sözbir PAB YALOVA 1944 S  
854 Aytaç Sırpanlı Yalova Pab 1994 S  
855 Burak Taş bireysel 1993 L  
856 Volkan Gür Bireysel 1986 XL  
857 Burçin Şahin Yol 1977 XL  
858 Ozan Çetin SAKARYA BİSİKLET SEVENLER GRUBU (SABİSS) 1990 M  
859 Furkan Kozallık SAKARYA BİSİKLET SEVENLER GRUBU 1994 L  
860 Ahmet Ek Bireysel 1984 XL  
861 Gürkan Şiblakay 1992 M  
862 Erdinç Öztürk Dost bisiklet grubu 1980 S  
863 Erim Durmazçalışır Bireysel 1979 XL  
864 Hasan Keremsoy YEŞİL PEDAL BISIKLET KULÜBÜ 1997 XL  
865 Ercüment Pulat Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği 1978 S  
866 Hakan Turan Oyak Renault Bisiklet Takimi 1974 L  
867 Bahadır Atılgan KAÇKAR BİSİKLET 1967 L  
868 Volkan Madra FERDİ SPORCU 1977 L  
869 Aydın Or KAÇKAR BİSİKLET 1978 M  
870 Sargın Kaya Ferdi 1981 S  
871 Mustafa Kocabaş PAB 1995 M  
872 Süreyya Karagözler TEBİS 1958 XL  
873 Altay Bartu Görer Bireysel 1993 XL  
874 Kaya Dindaroğlu Bireysel 1975 L  
875 Taner Tuna 1962 XXL  
876 Umut Köse KAÇKAR BİSİKLET 1993 L  
877 Mehmet Türkmen Bireysel 1981 L  
878 Kemal Şimşek Sakarya Bisiklet ve Doğa Sporları Derneği 1965 M  
879 Bekir Mustafa Bentürk Ford Otosan Bisiklet Grubu FOBİG 1987 S  
880 Temur Gündoğdu Bireysel 1985 XL  
881 Yıldıray Öztürk Ebis 1966 M  
882 Neslihan Gümüş F.A.S.T -YuzBinKos 1990 S  
883 Alper Ese Bireysel 1984 M  
884 Resul Yılmaz Tuzlawagen 1985 M  
885 Abdullah Öncel Boğaziçi Üniversitesi Bisiklet Kulübü 1993 S  
886 Mustafa Karakas Bireysel 1977 M  
887 Deniz Cengiz 1983 L  
888 Yılmaz Keskin Keskin Yapı İnşaat Dekorasyon 1964 M  
889 Barış Onan Bireysel 1978 M  
890 Fatih Mehmet Akbaş Bireysel 1988 L  
891 Kadir Akyıldız Ferdi 1990 M  
892 Hasgül Özlü Kaçkar Bisiklet 1987 M  
893 Seren Afşin Bireysel 1977 XL  
894 Caner Onay 1968 XL  
895 Veli Gökdere Bireysel 1967 L  
896 Erkan Koyuncu Bireysel 1968 XL  
897 Uğur Atakan Erdoğmuş 1980 L  
898 Murat Mestani Bireysel 1967 L  
899 Bahri Üstünel Bireysel 1989 M  
900 Hilal Üstünel Bireysel 1990 S  
901 Emir İzmiroglu Bireysel 1988 M  
902 Gözde Önder 1988 S  
903 Mehmetali Assan 1960 L  
904 Ömercan Aydın 1987 L  
905 Onur Avci Saray belediyesi bisiklet kulübü 1996 M