GPS
İstasyon Toplam Mesafe (km) Sonraki İstasyona Mesafe (km) Toplam Tırmanış (m) Sonraki İstasyona Tırmanış Sonraki İstasyona İniş (m) Zaman Sınırı (saat) İmkanlar
Start 0 38 0 239 282 00:00
1. İstasyon 38 33 239 381 296 02:00
2. İstasyon 71 21 620 468 427 03:40
3. İstasyon 92 19 1088 216 299 04:40
Finiş 111 0 1304 0 0 05:30

Program


23 Eylül 2017

11:00 - 22:00 Gran Fondo Marmara Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping

18:00 - 19:00 Teknik Toplantı - İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping


24 Eylül 2017

06:00 - 08:30 Gran Fondo Marmara (Uzun Parkur) Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping

             09:00 Gran Fondo Marmara Uzun Parkur Start - İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping

             15:00 Gran Fondo Marmara Ödül Töreni - Bursa Endülüs Park AVM (Finiş Alanı)

Katılım Koşulları ve Kurallar


Genel Bilgi

Gran Fondo Marmara, iki ayrı güzergahtan oluşan amatör bir yol bisikleti yarışıdır.

Yarış, UCI ve Türkiye Bisiklet Federasyonu yönetmeliklerine göre düzenlenecektir.

111 kilometrelik uzun yarış, 24 Eylül 2017 tarihinde 09:00'da İstanbul ViaPort Asia Outlet Shopping'ten başlar ve 1300 m+ tırmanışın ardından Bursa Endülüs Park AVM'de sona erer.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Marmara, 111 km: 125 TL.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.


Detaylı Bilgi

List

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Ülke Cinsiyet    
1 Onur Baydar YEŞİL PEDAL 1998    
2 Mustafa Can Celik Velocity216 Cycling Club 1985    
3 Atila Filmer 1982    
4 Engin Sarı Ferdi 1977    
5 Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü 1973    
6 Cihan Aytulun Hi-Ride Bisiklet Kulübü 1988    
7 Ateş Ataseven Ferdi 1975    
8 Ahmet Berber Hi-Ride 1978    
9 Faruk Sakin 1969    
10 Mutlu Erçevik Team Nashira 1970    
11 Thiago Valsani Hi-Ride 1985    
12 Ahmet Merev FERDİ 1974    
13 Recep Yüce 1985    
14 Murat Değişici Ferdi 1982    
15 Sönmez İşsever ferdi 1966    
16 Ercan Özkaya Silivri Doğa Sporları 1984    
17 Mert İşsever ferdi 1994    
18 Ahmet Uslu 1983    
19 Aşkın Ada Karabıyık 2000    
20 Semih Kapusuz Ferdi 1988    
21 Faruk Ateş FERDİ 1970    
22 Yusuf Bozkır FERDI 1982    
23 A. Umur Güven Hi-Ride 1971    
24 Erkan Akyalçın Usual Suspects 1983    
25 Burak Berber Usual Suspects 1981    
26 Güray Tatlı Ferdi 1970    
27 Müjdat Ök 1969    
28 Ekin Alpagut O2 1975    
29 Fatih Özgenlik Peloton Bursa 1981    
30 Ender Aslan FERDİ 1974    
31 Ekrem Başdoğan 1990    
32 Mazhar Çelikoyar 1959    
33 Fatih Acar Ferdi 1985    
34 Ferhat Karaduman Ferdi 1982    
35 Emircan Tunç 1998    
36 İbrahim Salar DELİVELO 1966    
37 Rafet Dik 1976    
38 Cem Tangay 1972    
39 Önder Özyılmaz borusan 1977    
40 Erdem Kulaklı 1981    
41 Ali Emre Ekim 2001    
42 Murat Şimşek Velocity Cycling 1969    
43 Erdal Sevim velocity cycling club 1975    
44 İlker Yorgancıoğlu 1966    
45 Erol Palaska 1959    
46 Gürol Murabıt 1969    
47 Kerem Yorulmaz 1980    
48 Aykut Erakman 1976    
49 Enis Göldeli Kara Kartal 1965    
50 Ali İhsan Özgür Çilingir bireysel 1968    
51 Mehmet Kağan Oskay 1983    
52 Verim Gümüşsoy küçük bir özgürlük 1984    
53 Cem Batukan 1970    
54 Faruk Suat Dede 1967    
55 Süleyman Cengiz HI-RIDE 1974    
56 Sinan Şenkul Ferdi Sporcu 1989    
57 Tarkan Tuncel 1974    
58 Ozan Demirel TeamKemer 1979    
59 Didem Doğruol 1964    
60 Ayşin Özer Başkır 1972    
61 Yüksel Kılıç ISTANBUL TRİATLON KULÜBÜ 1949    
62 Burak Beksaç 1970    
63 Cenk Bayraktar Ferdi 1982    
64 Hakkı Ufuk Tankurt FERDİ 1976    
65 Kağan Yavuz 1984    
66 Serdar Kurt Doğuş Bisiklet Klübü 1980    
67 Doğan Pamuklu 1990    
68 Sedat Üzen 1969    
69 Aydın Aka 1966    
70 Ender Bektaş 1982    
71 Abdülazim Alkan 1983    
72 İsa Dal Denizli İl Gençlik Hizmetleri ve S.K. Derneği 1969    
73 Ali Kemal Güner FERDİ 1959    
74 Hakan Koparal ferdi 1970    
75 S. Selim Gündoğdu Ferdi 1985    
76 Kemal Baltacı FERDİ 1976    
77 Kerem Tuna YOK 1991    
78 Berk Doruk 1988    
79 Muhammet Şentürk Hi-ride 1993    
80 Hakkı Orçun Uzunoğlu BTG 1979    
81 Engin İrfan Sağnak ferdi 1964    
82 Erkan Orhan Ferdi 1984    
83 Gökhan Aşık 1982    
84 Tolga Küçükceran 1980    
85 Kaan Yusufoglu 1986    
86 Halil İbrahim Voyvoda TEAM KIZIL VOYVODA 1979    
87 Ender Çiçek 1984    
88 Ertuğ Ölçer Çadosk 1969    
89 Osman Murat Göksoy Çadosk 1974    
90 Semih Gurel CADOSK 1990    
91 Gökhan Sunman ÇADOSK 1981    
92 Suat Karabaşak ÇADOSK 1987    
93 Nuri Burkay Soylu 1990    
94 Kemal Erhan Özkan ferdi 1972    
95 Ahmet Abdülhakim Karagöbek pınarelli spor kulübü 1987    
96 Muhammet Eyup Karagöbek pınarelli spor kulübü 1989    
97 Selcuk Bertan Enka 1977    
98 Baturalp Poge 1985    
99 Arif Oruç Çakmak Spartan Run 1978    
100 Sevgi Ceyda Şairoğlu Sezginer Koşu Kadını 1989    
101 Gökhan Sezginer Ankara Kosuyor 1984    
102 Sinan Yılmazsoy 5³° Cycling Team 1975    
103 İsa Acar 1971    
104 Faruk Bostancı 1979    
105 Gürkan Yener ÇADOSK 1969    
106 Mark Minasyan Adalar Su Sporları Kulübü 1974    
107 Serdar Murat Akın ÇADOSK 1971    
108 Levent Demircan 1971    
109 Cumhur Düdükçü 1970    
110 Güçlü Gürsoy Hi-Ride 1974    
111 Ersoy Demir ROTA BİSİKLET 1976    
112 Alpaslan Bodur Aydos537 1979    
113 Ayhan Ceylan VOM ROAD BIKERS 1975    
114 İlker Derya VOM Road Bikers 1980    
115 Milhan Dalgıç Ferdi 1969    
116 Aykut Esgin D-gym 1990    
117 Deniz Ali Yenigün All Road Cycling Team 2001    
118 Muharrem Ülger atilla 1974    
119 Merih Akyol Performans Kadro, Miniteker 1969    
120 Jale Gürlüler 1971    
121 Ahmet Cemil Doğruer 1965    
122 Menduh Lutfija 1954    

Haber Bülteni Üyeliği